Крос "Свети Никола- Бултекс 99" в Пловдив-06.12.2014г.

2014-12-04 14:24:03

Очакваме всички в събота 06 декември от 9.00 на пл. Централен за старта на последния за годината крос "Свети Никола- Бултекс 99". Кросът е за възрастови групи от втора до шеста. Всички останали да заповядат от 10.00 часа в концертна зала на тържественото закриване на спортната 2014 и награждаване на заелите от първо до шесто място в Гран при класирането на 17-та национална кросова верига "Пловдив - Аквафреш". Ще има богата концертна програма и още по-богата томбола с награди, осигурени от Бултекс 99 и много други фирми. Очакваме ви!

 

Това е крайното класиране за децата от детските градини и всички групи на мъже и жени, както и временното класиране за останалите възрастови групи:

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 1-ва група МОМИЧЕТА родени до 2007 г.
1 Сияна Бръмбарова-"Зорница"-88 точки
2 Пламена Пеева-"Незабравка"-72 т.
3 Илиана Кискинова- Куртово Конаре-45 т
4 Николета Бозукова - "Буратино"-44 т
5 Стела Бръмбарова-"Зорница"-27 т
6 Михаела Вълчева - "Чайка" - 26 т
7 Радосвета Малджанска -Злати трап - 23 т
8 Лора Пехливанова - "Малкия принц" - 23 т
9 Ванеса Тонева - "Малкия принц" - 17 т
10 Андреа Костова - "Валентина" - 15 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 1-ва група МОМЧЕТА родени до 2007 г.
1 Димо Събев - "І-ви юни" - 88 точки
2 Емо Мандуров-Злати трап - 35 т
3 Георги Чанев-"Звезда" - 35 т
4 Лъчезар Камбуров - "Славей" - 34 т
5 Любомир Георгиев - "Весела" - 30 т
6 Георги Георгиев - "Радост" - 24 т
7 Дани Стефанов - "Дъга" - 22 т
8 Слав Тодоров - "Искра" - 19 т
9 Георги Семковски - "Дружба" - 17 т
10 Александър Захариев -"Валентина" - 16

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 2-ра гр. МОМИЧЕТА род.2005 и 2006
1 Ивон Топчиева - СОУ "Св. Кл. Охридски" - 88 точки
2 Миряна Вълчева - ОУ "Др. Манчов" - 59 т
3 Цветелина Начева - Асеновград - 52 т
3 Надежда Враджева - ОУ "Елин Пелин" - 52 т
5 Петя Бозукова - ОУ "Д-р П. Берон" - 44 т
6 Елена Тодорова - СК Бон Мин" - 34 т
6 Симона Тодорова -СОУ "Хр. Г. Данов" - 34 т
8 Димана Давчева - ОУ "Д-р П. Берон" - 23 т
9 Елия Гюзенова - СОУ "Ник. Вапцаров" - 22 т
10 Жасмина Мунажед - ОУ "Г. Бенковски" - 19 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 2-ра гр. МОМЧЕТА род. 2005 и 2006 г.
ИМЕ И ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ
1 Маурисио Папазов - Пазарджик - 88 точки
2 Иван Кръстев - ОУ "Г. Бенковски" - 76 т
3 Дениз Мехмедов - ОУ "Г. Бенковски" - 58 т
4 Спас Спасов - ОУ "Д-р П. Берон" - 53
5 Георги Маринчешки - ОУ "Г. Бенковски" - 33 т
6 Християн Георгиев - СОУ "П. К. Яворов" - 29 т
7 Иво Мерджанов - ОУ "Д-р П. Берон" - 26 т
8 Емил Тасев - ОУ "Др. Манчов" - 24 т
9 Божидар Шехов - СОУ "Св. Седмочисленици" - 23 т
10 Мартин Петров - ОУ "Др. Манчов - 15 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 3-та гр. МОМИЧЕТА род. 2003 и 2004
1 Мила Димитрова - ОУ "Д. Хаджидеков"- 88 точки
2 Стефани Стефанова - Пазарджик - 72 т
3 Мария Минчева - ОУ "Ал. Константинов" - 68 т
4 Пламена Радева - ОУ "Райна Княгиня" - 56 т
5 Теодора Кънчева - ОУ "Др. Манчов" - 35 т
6 Анастасия Чанева - ОУ "Др. Манчов" - 33 т
7 Катерина Димитрова - ОУ "Д-р Петър Берон" - 29 т
8 Николета Петрова - ОУ "Д. Петър Берон" - 24 т
9 Анелия Ненкова - СОУ "Хр. Г. Данов" - 21 т
10 Мария Трупчева - ОУ "Др. Манчов" - 18 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 3-та гр. МОМЧЕТА род. 2003 и 2004 г.
1 Кирил Петков - ОУ "Др. Манчов" - 84 т
2 Николай Димов - СОУ "С. Боливар"- 80 т
3 Михаил Христев - ОУ "Др. Манчов" - 69 т
4 Марио Василев - СОУ "Св. СВ. Кирил и Методий" - 50 т
5 Юлиан Минчев - НУ "Хр. Ботев" - 38 т
6 Мартин Аргиров - СОУ "Никола Вапцаров" - 36 т
7 Кръстю Ангелов - СК "Бон Мин" - 28 т
8 Тенчо Петров - СОУ "Никола Вапцаров" - 27 т
9 Даниел Бошнаков - Велинград - 20 т
10 Димитър Ангелов - СОУ "Никола Вапцаров" - 19 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 4-та гр. МОМИЧЕТА род. 2001 и 2002 г.
1 Николета Кишкилова - ОУ "Д. Хаджидеков" -60 точки
2 Нелина Стойчева - ОУ "Княз Александър І" - 56 т
3 Михаела Богданова - ОУ "Др. Манчов" - 55 т
4 Живка Петрова - СОУ "Н. Вапцаров" - 40 т
5 Цветина Вачева -Велинград - 40 т
6 Джанет Чавдарова - СК "Бон Мин" - 37 т
7 Атанаска Енчева - СК "Бон Мин" - 35 т
8 Дженифър Чавдарова -СК "Бон Мин" - 32 т
9 Александра Влахова - Велинград - 27 т
10 Деница Алексиева - СОУ "СВ. П. Евтимий" - 21 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 4-та гр. МОМЧЕТА род. 2001 и 2002
1 Димитър Аргиров - СОУ "Н. Вапцаров" - 82 т
2 Гени Семковски-ОУ "Елин Пелин"-58 т
3 Христиан Христев-ОУ "В. Петлешков" - 48 т
4 Цветослав Горчев - СОУ "С. Боливар" - 34 т
5 Петър Петров - СОУ "Н. Вапцаров" - 24 т
6 Костодин Чолаков - СОУ "С. Боливар" - 23 т
7 Мартин Рупцов - СОУ "Н. Вапцаров" - 15 т
7 Петър Христозов-СОУ"Н. Вапцаров" - 15 т
9 Иван Иванов - Панагюрище - 12 т
10 Иван Геров -СОУ "Черноризец Храбър" - 11 т
10 Кристиан Кирев-ОУ "З. Стоянов" - 11 т
10 Петко Петков -ОУ "Г. Бенковски" - 11 т
10 Рамадан Янев - СОУ "Л. Каравелов" - 11 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 5-та гр. МОМИЧЕТА род.1998, 99 и 2000 г.
1 Камелия Икономова - Асеновград - 65 т
2 Мария Делчева - СОУ "Н. Вапцаров" - 63 т
3 Юлия Спасова - Пазарджик - 44 т
4 Велка Коцева - Велинград - 38 т
5 Памела Делчева - СОУ "Хр. Г. Данов" - 27 т
5 Пламена Чотова - ЕГ "Иван Вазов" - 27 т
7 Ивелина Петрова - ОУ "Кочо Честеменски" - 19 т
8 Мадлен Тютелян - ЕГ "Иван Вазов" - 15 т
9 Нанси Сюлейман - Асеновград - 13 т
10 Полина Тодорова - СОУ "Хр. Г. Данов" - 12 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 5-та гр. МОМЧЕТА род.1998, 99 и 2000 Г.
1 Иван Христов - СК "Бон Мин" - 69 т
2 Георги Димитров - ПГВАД "Хр. Ботев" - 62 т
3 Андон Илиев - СОУ "Симон Боливар" - 59 т
4 Симеон Бренешки - СОУ "Ник. Вапцаров" - 48 т
5 Любомир Папарков - Велинград - 44 т
6 Алберто Петров - СОУ "Св. Кл. Охридски" - 29 т
7 Иван Танев - Първомай - 24 т
8 Христо Симидчиев - ОУ "Д-р Петър Берон" - 14 т
9 Ангел Ефетков -Пазарджик - 13 т
10 Емил Йорданов - Труд - 12 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 6-та гр. МОМИЧЕТА род.1995, 96 и 97 г.
1 Бонка Мариева - СК "Бон Мин" - 52 т
2 Христиана Тошкова - ПГВАД "Хр. Ботев" - 43 т
3 Боряна Пехливанова - Асеновград - 37 т
4 Веселка Джавкърова - СУПЗ "Св. Георги" - 34 т
5 Цветелина Павлова - Велинград - 33 т
6 Величка Христева - ЕГ "Иван Вазов" - 31 т
6 Галя Иванова - Панагюрище - 31 т
8 Недка Запрянова - ПГВАД "Хр. Ботев" - 21 т
9 Надежда Кацарова - СОУ "Симон Боливар" - 20 т
10 Иванка Белева-Пазарджик - 13 т

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ 6-та група МОМЧЕТА 1995,96 и 97 г.

1 Николай Рангелов - СК "Бон Мин" - 75 точки
2 Васил Андреев - СК "Бон Мин" - 46 т
3 Георги Кунчев - ПГВАД "Хр. Ботев" - 40 т
4 Атанас Рекипов-СК "Бон Мин" - 33 т
5 Георги Ковачев - Асеновград - 28 т
6 Никола Огнянов - ОУ "Гео Милев" - 27 т
7 Кристиан Станимиров - СУПЗ "Св. Георги" - 12 т
8 Йордан Тодоров - ЕГ "Иван Вазов" - 11 т
8 Васил Нейков - ЕГ Пловдив - 11 т
8 Рамадан Кадиров - ФЕГ "А. Дьо Сент Екзюпери" - 11 т
8 Михаил Костов - ССУ "В. Левски" - 11 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЖЕНИ 20-30 г.
1 Мария Караджова - Пловдив - 88 точки
2 Десислава Петкова - СУПЗ Св. Георги - 67 т
3 Адриана Станкова -Пловдив - 64 т
4 Таня Дановска - СУПЗ Св. Георги - 38 т
5 Гергана Василева - Пловдив - 34 т
6 Ирена Ризова - Кюстендил- 2 т1
7 Мари Верне-Франция - 12 т
8 Филипин Биспе - Франция - 10 т
9 Стефани Пашова - Пловдив - 9 т
9 Здравка Божалова - Асеновград - 9 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ МЪЖЕ 20-30 години
1 Ангел Калчев - Пловдив - 86 точки
2 Стоян Петров - Пловдив - 66 т
3 Андон Желев - Пловдив - 60 т
4 Божидар Вергов - Първомай - 46 т
5 Сергей Сергеев - Йоаким Груево - 44 т
6 Еди Ахмед - Пловдив - 29 т
7 Атанас Трифонов - Пловдив - 26 т
8 Александър Танчев - Пловдив - 20 т
9 Радослав Иванов-Пловдив - 18 т
10 Красен Тосков - Пловдив - 15 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЖЕНИ 31 – 40 години
1 Юлиана Кискинова - Куртово Конаре - 73 точки
2 Виктория Бозукова - Пловдив - 70 т
3 Василка Събева - Пловдив - 53 т
4 Красимира Стефанова - Пловдив - 45 т
5 Таня Димитрова- Пловдив - 4 т4
6 Дияна Стойчева-Пловдив - 32 т
7 Красимира Дянкова-Пловдив - 14 т
8 Юлия Славчева-Пловдив - 11 т
9 Дафина Арабаджиева-Пловдив - 9 т
10 Илияна Клявкова-Пловдив - 8 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ МЪЖЕ 31- 40 години
1 Бойчо Стайков - Първомай- 88 т
2 Христо Мандевски - Пловдив - 73 т
3 Цачо Събев - под. 28 000 - 59 т
4 Светослав Дунчев - Пловдив - 44 т
5 Михаил Бозуков - под. 28 000 - 31 т
6 Гено Увардов - Катуница - 27 т
7 Величко Манолов - Асеновград - 27 т
8 Данаил Рогачев - Пловдив - 26 т
9 Радослав Петров-Пловдив - 10 т
10 Веселин Лазаров-Пловдив - 8 т
10 Анатолий Шавлов - Русия - 8 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЖЕНИ 41 - 50 години
1 Тодорка Рангелова - 2-ра авиобаза - 88 т
2 Албена Георгиева - Пловдив - 76 т
3 Валентина Минчева-Пловдив - 67 т
4 Елица Гигова -Пловдив - 59 т
5 Цонка Пашова-СК "Бон Мин"- 51 т
6 Катерина Сапунджиева - Пловдив - 48 т
7 Христина Недева - Пловдив - 39 т
8 Нонка Кадиева-Смолян - 27 т
9 Славяна Раденкова -Пловдив - 6 т
10 Даниела Дръндарска- Пловдив - 4 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ МЪЖЕ 41- 50 години
1 Красимир Чотов - Пловдив - 88 т
2 Румен Зидаров - Първомай - 70 т
3 Лъчезар Николов - София - 57 т
4 Никола Петков - Пловдив - 54 т
5 Никола Караивански - Пловдив - 52 т
6 Щерьо Бадалов - Пещера - 40 т
7 Генко Недев - Пловдив - 31 т
8 Йонко Красимиров э- Стара Загора - 25 т
9 Стойчо Мочуров - Пловдив - 11 т
10 Тодор Видолов-Пловдив - 9 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЖЕНИ 51- 60 години
1 Стефка Калева - СК "Бон Мин" - 80 т
2 Нонка Манолова-Пловдив - 69 т
3 Елена Николова - Пловдив - 53 т
4 Деспина Манолова -Пловдив - 38 т
5 Петранка Петрова - Пловдив - 33 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ МЪЖЕ 51 – 60 години
1 Ангел Куков - Пловдив - 8 т8
2 Таньо Пачов - Пловдив - 73 т
3 Николай Теллиев - Пловдив - 54 т
4 Тома Куюмджиев - Добрич - 53 т
5 Руско Кадиев - Смолян - 40 т
6 Илия Желев - Пловдив - 27 т
7 Валентин Бресковски - Пловдив - 26 т
8 Михаил Пелтеков - Пловдив - 10 т
9 Наньо Велев - Пловдив - 7 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ЖЕНИ над 60 години
1 Кристина Петкова - София - 88 т
2 Ина Манчева - Пловдив - 72 т
3 Анна Стоянова - Пловдив - 63 т
4 Надежда Николова - Пловдив - 29 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ МЪЖЕ 61 – 70 години
1 Ангел Бояджиев - Пловдив - 88 т
2 Атанас Теллиев - Пловдив - 68 т
3 Петър Стоянчев - Пловдив - 61 т
4 Йордан Генчев - Пловдив - 59 т
5 Митко Митев - Първомай - 37 т
6 Иван Славчев - Пловдив - 8 т
7 Петър Иванов - Пловдив - 6 т
8 Младен Попов - Пловдив - 5 т

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ МЪЖЕ НАД 70 ГОДИНИ
1 Николай Добрев - Пловдив - 88 Т
2 Иван Панайотов - Пловдив - 78 т
3 Таньо Петков - Стара Загора - 65 т
4 Петко Караивански - Пловдив - 7 т
5 Павел Войников - Пловдив - 6 т

 

Created by balkansys.com - Copyright © 2013 bultex99.com - All Rights Reserved